[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]

Podsumowanie III kwartału 2019 roku w Grupie Kapitałowej RAFAMET

0

W trzecim kwartale br. Grupa Kapitałowa RAFAMET wypracowała przychody ze sprzedaży w wysokości 27 mln złotych a łącznie za trzy kwartały wyniosły one prawie 74 mln zł.

Grupa Kapitałowa RAFAMET za trzeci kwartał 2019 r. uzyskała dodatni wynik finansowy netto w wysokości 290 tys. zł, ale narastająco za okres styczeń- wrzesień 2019 roku Grupa wykazuje jeszcze ujemny wynik finansowy netto w wysokości -1 026 tys. zł.

– Jak co roku zapowiadamy, że czwarty kwartał będzie dobry. Walczymy obecnie nie tylko o odzyskanie dodatnich wyników finansowych za rok 2019 ale przede wszystkim o wysoki stan kontraktacji na rok 2020. Wydaje się, że podjęte decyzje o wyprzedzającej produkcji (tj. oczekującej na potencjalnych klientów) w bieżącym roku były wyjątkowo trafne i uda mam się uzyskać i za ten rok pozytywne wyniki finansowe. Jednak jeszcze bardziej zadowoleni jesteśmy z kontraktacji na rok następny – jest wysoki, dotyczy opanowanego asortymentu, jesteśmy zadowoleni z uzyskanych poziomów cenowych i co najistotniejsze ciągle wzrasta – podsumowuje E. Longin Wons, Prezes Zarządu Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A.

Share.

About Author

Comments are closed.