[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

Nowe miejsce na mapie Dolnego Sopotu

0

Naturalne materiały, intrygujące dodatki, nowoczesny design – apartamentami Sobieski, mieszczącymi się w Sopocie, z pewnością można się zainspirować! Zapraszamy do bliższego poznania tego niezwykłego miejsca.

W sercu Dolnego Sopotu, przy ulicy Sobieskiego, tuż opodal sławnego Monte Cassino czy Krzywego Domku, znajduje się przepiękny secesyjny budynek z 1910 roku. To właśnie w nim, zlokalizowane w zaułku ślepej ulicy, gdzie nie ma ruchu a jednak w ścisłym centrum, mieszczą się ekskluzywne apartamenty – Apartments of King Sobieski.

Wnętrza apartamentów to dzieło pracowni Aldesign Inspiracją dla nas byłą sama kamienica, która naszym zdaniem jest piękna oraz otoczenie za oknem. W tej części Sopotu jest bardzo zielono i cicho. Materiały miały być naturalne i szlachetne. – mówi Aleksandra Balcerak z Aldesign. Dodajmy, że nie było to łatwe zadanie. Miejsce przeszło gruntowny remont od podłóg aż po sufity. Zamontowano nowe instalacje, stolarkę, zainwestowano również w klimatyzację.Projekt był bardzo dużym wyzwaniem. Wiedzieliśmy, że Apartament ma olbrzymi potencjał ze względu na jego położenie w sercu miasta, usytuowanie w pięknej kamienicy oraz m2, które pozwoliły na brak ograniczeń. Jednak doprowadzić go do tego, co zamierzaliśmy nie było łatwo. Ale myślę, że nam się udało, ponieważ mamy już odzew od gości, którzy go wynajmują i pytają nas skąd np. podłogi, łóżka, zasłony, tynki czy żywice które zastosowaliśmy w części łazienek. dodaje Alekandra Balcerak.

Do dyspozycji gości są 4 luksusowe apartamenty. Pomieszczenia zostały urządzone ze smakiem i wielką dbałością o detale. Apartamenty są w pełni umeblowane i doskonale wyposażone, co tylko uprzyjemnia pobyt w w tym nadmorskim kurorcie. – Cały apartament przepełnia światło i ciepło. Materiały, których użyliśmy w tym wnętrzu powodują, że gość, który odwiedza Sopot i Apartamenty King of Sobieski czuje się komfortowo i przytulnie. Udało nam się zachować charakter starej zabytkowej kamienicy sopockiej. Przywróciliśmy to, co było piękne i uwypukliliśmy jej walory. mówi A. Balcerak z Aldesign. Włoskie łazienki, specjalnie szyte łóżka od Monochrome, tkaniny velvet na meble tapicerowane i zasłony od Mood Textile, stolarka wewnętrzna i zewnętrzna Ronkowski, oświetlenie Marksjold, tynki ozdobne czy ręcznie malowany dekor Novacolor – możemy cieszyć się tu wysokiej jakości materiałami topowych marek. Na podłodze z kolei można podziwiać dębowe klepki Chapel Parket w odcieniu Bruce. – Naturalne drewno doskonale komponuje się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Podłogi Chapel Parket, ze względu na ich wysoką trwałość i niepowtarzalne walory estetyczne, są często montowane w przestrzeniach użyteczności publicznej. – podkreśla Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket.

Goście mają do dyspozycji balkon oraz w pełni wyposażoną kuchnię, natomiast wokół budynku roztacza się piękny ogród. Dla chętnych gospodarze mają w ofercie wiele dodatkowych atrakcji, m.in. kort tenisowy czy wypożyczalnię rowerów.

***

Fotografie:

Apartments King of Sobieski w Sopocie zaprojektowane przez Aldesign

Zdjęcia: Emi Karpowicz

Share.

About Author

Comments are closed.