[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

DOMOTEX 2020 z udziałem marki Chapel Parket

0

Niemal 1500 wystawców, zwiedzający z całego świata, najnowsze trendy… to obietnica DOMOTEX 2020. Podczas przyszłorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 10-13 stycznia 2020r., tradycyjnie nie zabraknie marki Chapel Parket.

 

DOMOTEX w branży podłogowej od lat uchodzi za jedną z najistotniejszych na świecie imprez targowo-wystawienniczych. Tradycyjnie, przedstawiciele tej gałęzi spotykają się w stolicy landu Dolna Saksonia, by wspólnie uczestniczyć w wydarzeniu, gdzie prezentowane są najnowsze ciekawostki oraz trendy.

W przyszłym roku ekspozycja Chapel Parket stanie w hali 13, przy miejscu nr E81. Podobnie jak w minionych latach, na zwiedzających czekać będzie pawilon skonstruowany w formule open space. Taka forma pozwala na swobodny dostęp dla zwiedzających. Stoisko marki tworzyć będą obrotowe ekspozytory, próbki dostępnych wybarwień czy Księga Architekta. Co roku uwagę gości zwraca również już sama podłoga. Miłośnicy dębowych desek będą mogli więc nacieszyć oko wszystkimi kolekcjami marki oraz wszechobecnym drewnem. – DOMOTEX to za każdym razem dobre otwarcie roku. Dzięki przedsięwzięciu spotykamy się z wieloma profesjonalistami, co jest okazją do kreatywnych rozmów. Możemy też bliżej poznać naszych klientów, dowiedzieć się na co zwracają uwagę i co ich interesuje. Warto z początkiem roku wziąć udział w takim wydarzeniu. – mówi Sebastian Kos, przedstawiciel marki Chapel Parket.

Udział marki Chapel Parket w Międzynarodowych Targach Dywanów i Pokryć Podłogowych DOMOTEX to już tradycja. W Hanowerze podłogi sygnowane tym brandem zaprezentują się już po raz szesnasty. Inicjatywa cieszy się niesłabnącą popularnością na arenie międzynarodowej, czego dowodem są udostępnione przez organizatorów dane statystyczne z poprzednich lat. W ubiegłorocznych targach udział wzięło ponad 1400 wystawców z 60 państw, natomiast aż 70% z nich pochodzi spoza Niemiec. Przypomnijmy, najbliższa edycja zostanie zainaugurowana w piątek, 10 stycznia i potrwa do poniedziałku, 13 stycznia.

***
Zdjęcie: Pawilon marki Chapel Partket na targach DOMOTEX 2019

Share.

About Author

Comments are closed.