[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

Biblioteka materiałów CAD marki Chapel Parket

0

Dębowe deski, klepki i kasetony, wszystkie w wysokiej rozdzielczości i dostępne za darmo – tak prezentuje się biblioteka materiałów CAD/BIM firmy Chapel Parket Polska. Tekstury można pobrać bezpośrednio z platformy Business Zone, dostępnej na stronie internetowej marki.

Firma Chapel Parket Polska już od lat udostępnia tekstury podłóg ze swojej oferty. Baza plików ma pomóc przede wszystkim architektom i projektantom wnętrz, dla których każdy szczegół jest niezwykle istotny. – Otrzymujemy wiele pozytywnych ocen od osób, które korzystają z naszej bazy dostępnej na stronie internetowej. Współpraca z osobami związanymi z branżą wnętrzarską jest ważnym aspektem naszej działalności, dlatego staramy się dostosowywać do aktualnych potrzeb architektów. – komentuje Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket. Biblioteka plików CAD/BIM była systematycznie uzupełniana. – Za nami długotrwały proces, ale z perspektywy czasu wiemy, że było to konieczne. Obecnie biblioteka obejmuje tekstury desek, klepek i kasetonów, łącznie ponad 1300 plików. – dodaje P. Bekas.

Wszystkie materiały są opisane nie tylko nazwą serii i koloru, ale także kodem zawierającym najważniejsze informacje o danym elemencie. Nazwa pliku pozwala szybko zlokalizować podłogę ze zdjęcia w niezwykle bogatej ofercie firmy Chapel Parket Polska. Każda dębowa podłoga sygnowana tym brandem powstaje ręcznie, na indywidualne zamówienie. Inwestor decyduje o każdym szczególe – zaczynając od wyboru selekcji drewna, koloru, aż po sposób wykończenia i rodzaj elementów. W sumie kombinacji jest kilkadziesiąt tysięcy.

Materiały można pobrać bezpośrednio ze strony www.chapelparket.pl. Pliki dostępne są w zakładce „Dla architekta”.

Share.

About Author

Comments are closed.