[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

Podłogowa mozaika dla odważnych

0

Podłoga sztorcowa to z pewnością charakterystyczna, nietypowa i ciekawa opcja dla osób, które w życiu stawiają na oryginalność. Deski cięte w poprzek na każdym zrobią niesamowite wrażenie i sprawią, że wnętrze nabierze indywidualnego wyglądu.

Oryginalność można pokazać nie tylko poprzez strój, ale również własne wnętrze, a dokładniej… podłogę! Sztorcowa podłoga niewątpliwie do takich należy. Czasami, zamiast płynąć z prądem, trzeba po prostu się zatrzymać i nie dać się porwać przez nurt. Trzeba iść pod prąd; wyróżnić się, zrobić coś na przekór lub (jak w tym przypadku) w poprzek.

Marka Chapel Parket w swojej bogatej ofercie posiada propozycję sztorcowej podłogi, czyli kolekcję Chapel Abbey. – Serię Chapel Abbey tworzą małe elementy wykonane z drewna, które zostało przecięte w poprzek włókien i przyklejone do sklejki. W ten sposób udało się stworzyć naprawdę jedyną w swoim rodzaju podłogę.– komentuje Sebastian Kos, ekspert marki Chapel Parket.

Kolekcja ta dostępna jest w wersji warstwowej, oznacza to, że bez problemu może być montowana na ogrzewaniu podłogowym. Tworzą ją dębowe elementy bez mikrofazy, w stałym rozmiarze 70 x 700 mm. Inwestor ma do wyboru aż 14 różnorodnych odcieni. – Wystarczy raz na nią spojrzeć, aby przekonać się o jej oryginalności. Chapel Abbey jest niepowtarzalna i nie da się jej porównać do żadnej innej drewnianej podłogi. Pozostawia niezatarte wrażenia, jest spektakularna. – dodaje S. Kos.

Warto odnotować, iż sztorcowe podłogi Chapel Abbey swoją premierę miały w Hanowerze, podczas targów DOMOTEX 2014. Kolekcja od razu zachwyciła jury targów, czego wyrazem jest zakwalifikowanie serii do prestiżowego grona 62 produktów wyróżnionych tytułem Innovations@DOMOTEX.

Share.

About Author

Comments are closed.