H2Ostróg pełen atrakcji w Święto Niepodległości

0

Wielkimi krokami zbliża się Święto Niepodległości, z tej okazji raciborski aquapark przygotował kilka rozrywek dla swoich najmłodszych użytkowników. Będą gry i zabawy, nauki pływania oraz wodne tory przeszkód. Z atrakcji można korzystać po zakupie dowolnego biletu wstępu na basen.

W przyszłą środę, 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Dla wielu z nas to dzień wolny od pracy, zatem można go spędzić miło i rodzinnie w raciborskim aquaparku. W ten dzień oprócz stałych atrakcji, dostępnych w obiekcie, będzie można pobawić się na przygotowanych dodatkowych, dmuchanych torach przeszkód. Najmłodsi zaś będą mogli skorzystać z darmowych lekcji pływania pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Zajęcia odbywać się będą od godz. 13.00 do 14.00. Po zakończeniu nauk pływania instruktor zaprasza wszystkich chętnych na animacje wodne oraz gry i zabawy, które rozpoczną się o godz. 14.00 i potrwają do godz. 15.00.
Atrakcje organizowane są bezpłatnie dla użytkowników, którzy w tym czasie wykupią bilety wstępu. W tym dniu obowiązywać będzie weekendowy cennik biletów.

Share.

About Author

Comments are closed.