Bokserzy Husarii pomagają ciężko choremu Łukaszowi

0

Drużyna bokserska RAFAKO Hussars Poland zaangażowała się w pomoc walczącemu z nowotworem 35-letniemu Łukaszowi Sobieckiemu. Prowadzone są aukcje w portalu Allegro.pl, z których dochód przeznaczony zostanie na jego leczenie.

Do wylicytowania są dres reprezentacyjny – bluza i spodnie marki Brachole – RAFAKO Hussars Poland, rękawice bokserskie Top Ten, spodenki Adidas i koszulka polo naszego zespołu. Szczegóły na stronie http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=43530431 – powiedzieli szefowie Husarii Jarosław Kołkowski i Jacek Szelągowski.

Pięściarze Husarii przygotowują się do kolejnego olimpijskiego turnieju kwalifikacyjnego (początek już za kilka dni w Baku), kapitan drużyny Tomasz Jabłoński (-75kg) szykuje się do Igrzysk w Rio. Swoją walkę – o życie – rozgrywa też pan Łukasz, prywatnie kibic drużyny RAFAKO Hussars Poland.

Dramatyczna historia Łukasza Sobieckiego opisana jest na stronie internetowej: https://www.siepomaga.pl/pomocdlalukasza. To wspaniały człowiek, któremu wszyscy chcemy pomóc i zwracamy się z prośbą do kibiców boksu i całego sportu o wsparcie akcji ratowania życia Łukasza – dodał team menedżer Husarii Jacek Szelągowski.

Łukasz ma 35 lat, 2-letniego synka, żonę i całą masę planów na przyszłość. Ma też śmiertelny nowotwór – czerniak naczyniówki, który stopniowo niszczy jego organizm i chce zakończyć jego życie na tym etapie. Do 2011 roku codzienność Łukasza to spokojny, szczęśliwy lot i pasmo sukcesów. Teraz to tylko czołganie się po ziemi i nieporadna próba ucieczki przed śmiercią…

Szanowni czytelnicy, miłośnicy pięściarstwa – przeczytajcie przejmującą opowieść o walce o życie Łukasza Sobieckiego. W Polsce ratunku już nie ma, pozostaje kosztowne leczenie w Szpitalu Uniwersytetu Medycznego w Chicago – podsumowuje J. Szelągowski.

Share.

About Author

Comments are closed.