Rekord frekwencji w Parku Wodnym Koszalin

0

Tydzień po pierwszych urodzinach Parku Wodnego Koszalin, padł rekord frekwencji! Tylko w piątek, 5 sierpnia, koszaliński aquapark odwiedziło niemal 3 000 osób.

W piątek, 5 sierpnia, tłumy odwiedzających przybyły do Parku Wodnego Koszalin, aby skorzystać z jego atrakcji, zrelaksować się i spędzić miło czas. Tego dnia padł rekord. Koszaliński aquapark odwiedziło niemal 3000 osób.

Dokładnie tydzień wcześniej Park Wodny Koszalin obchodził swoje pierwsze urodziny. – Taki wynik stanowi potwierdzenie, że Park Wodny Koszalin to obiekt, na który w naszym mieście jest zapotrzebowanie, zarówno ze strony mieszkańców Koszalina jak i turystów. To świadczy też o tym, że nasz aquapark ma potencjał. Stanowi wyjątkową wizytówkę dla miasta. Tydzień wcześniej obchodziliśmy pierwsze urodziny obiektu i piątkowy wynik cieszy nas tym bardziej. Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i jednocześnie realizować misję, czyli propagować zdrowy i aktywny tryb życia. – powiedziała Monika Tkaczyk, Prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o..

Park Wodny Koszalin oferuje atrakcje dla osób w każdym wieku i kondycji: m.in. basen sportowy, rekreacyjny z kilkoma zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sztuczną falą, baseny zewnętrzne, brodziki dla dzieci, jak i bogato wyposażoną strefę SPA.

Share.

About Author

Comments are closed.