Małe SPA na jesienną chandrę

0

Za oknem jesień, a wraz z nią spadek nastoju. Jak nie dać się jesiennej chandrze? Lekarstwo znajdziemy w Parku Wodnym Koszalin, a dokładniej – w mieszczącym się tam „Małym SPA”. Na wszystkich poszukujących wyciszenia i odnowy biologicznej czekają zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzane w nowoczesnej kapsule kosmetycznej Neoqi Flamingo. 

rak słońca, długie ponure wieczory, niskie temperatury – jesienią wielu z nas odczuwa spadek nastroju, którego konsekwencją mogą być: apatia, przygnębienie i brak wiary we własne siły. Jak temu zapobiec? Sposobów jest wiele. Można zjeść coś ciepłego i smacznego, innym pomysłem jest dobra książka albo dużo snu. Osoby poszukujące prawdziwego relaksu, wyciszenia i ucieczki od jesiennej chandry powinny odwiedzić Park Wodny Koszalin. Można tam nie tylko aktywnie spędzić czas, ale też zrelaksować się po męczącym dniu i zadbać o ciało.

Od niedawna do szerokiego wachlarza atrakcji koszalińskiego aquaparku dołączyła jeszcze jedna – „Małe Spa”, w którym można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzanych w nowoczesnej kapsule kosmetycznej Neoqi Flamingo.

Zabiegi, które oferowane są w tym miejscu, zaspokoją potrzeby osób pragnących odprężenia i relaksu. Pozwolą przy tym odmłodzić ciało i poprawić stan skóry. Dzięki połączeniu sauny parowej oraz promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego i koloroterapii uzyskujemy zaskakujące rezultaty. Zabiegi w kapsule kosmetycznej pozwalają wymodelować sylwetkę, ujędrnić i wygładzić skórę i pozbyć się cellulitu. Kolejnymi korzyściami są: pobudzenie krążenia, usunięcie toksyn z organizmu i spowolnienie procesu starzenia się skóry. Jedną z najważniejszych zalet metody jest poprawa samopoczucia – wizyta w „Małym SPA” koszalińskiego aquaparku doda pozytywnej energii potrzebnej cały rok, a jesienią zwłaszcza.

W „Małym SPA” można skorzystać z trzech rodzajów zabiegów. Pierwszy z nich to Hammam by Organique, rytuał oczyszczająco-relaksujący. Przeprowadza się go z użyciem czarnego mydła Savon Noir, które oczyszcza ciało jak peeling enzymatyczny, a także marokańskiej glinki Ghassoul oraz Macadamia Oil. Zabieg ten składa się z masażu, pary wodnej, prysznica Vichy, koloroterapii i masażu wibracyjnego. Rytuał ten pozwala oczyścić i nawilżyć ciało, a jednocześnie zrelaksować umysł.
Drugą propozycją „Małego SPA” jest ekskluzywna terapia ciała o działaniu odmładzającym i rozświetlającym – Gold Therapy by Organique. Rytuał wykonywany jest z użyciem peelingu cukrowego Eternal Gold, mlecznych masek oraz gamy kosmetyków o działaniu ujędrniająco – odmładzającym z serii Eternal Gold. Terapia odżywia, nawilża i poprawia jędrność twarzy i ciała.

Trzeci z zabiegów, Czekoladowa Rozkosz by Organique, to coś dla osób kochających relaksować się z kubkiem gorącej czekolady. Tym razem jednak, ten słodki przysmak posłuży jako odświeżająca i regenerująca terapia ciała. Za sprawą czekolady i erytrulozy, która jest aktywnym składnikiem koloryzującym, poprawia koloryt skóry. Po zabiegu czujemy się zrelaksowani, a ciało nabiera zdrowego kolorytu.

Opisane rytuały są przeprowadzane z użyciem kosmetyków firmy Organique. Są one jednoskładnikowe, dzięki czemu są odpowiednie do każdego rodzaju skóry i nie powodują podrażnień.

Share.

About Author

Comments are closed.