Niesamowity Wieczór Piękna w Parku Wodnym Koszalin

0

Zabiegi pielęgnacyjne, relaks i doskonała atmosfera – tak podsumować można wspaniałe wydarzenie, jakie odbyło się w Parku Wodnym Koszalin. Mowa o Wieczorze Piękna i Relaksu, który, Paniom biorącym w nim udział, zapewnił niesamowite wrażenia oraz wspaniały czas tylko dla siebie. 

Rytuały saunowe, niesamowite zabiegi kosmetyczne w nowoczesnej kapsule Neogi Flamingo i bicze szkockie to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na przybyłe Panie. Tego wieczoru Strefa Saun stała się istnym królestwem relaksu i piękna. W wydarzeniu udział wzięło 80 osób.

– Wszystkim Paniom, które zdecydowały się wziąć udział w wydarzeniu zapewniliśmy m.in. dedykowane seanse saunowe, relaksacyjne masaże ciała, pielęgnacyjne zabiegi na twarz i dłonie oraz bicze szkockie. To jednak nie wszystko, ponieważ czekała na nie również jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie działania kosmetyczne w naszej nowoczesnej kapsule Neogi Flamingo, która w Parku Wodnym Koszalin jest nowością. Wieczór upłynął w miłej, relaksacyjnej atmosferze a klientki były bardzo zadowolone – powiedziała Danuta Kaźmierczak z Działu Marketingu Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Należy przypomnieć, że od niedawna do szerokiego wachlarza atrakcji koszalińskiego aquaparku dołączyła jeszcze jedna – Małe SPA, w którym można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzanych właśnie w nowoczesnej kapsule kosmetycznej Neoqi Flamingo. Działania, które oferowane są w tym miejscu, zaspokoją potrzeby osób pragnących odprężenia i relaksu. Pozwolą przy tym odmłodzić ciało i poprawić stan skóry. Dzięki połączeniu sauny parowej oraz promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego i koloroterapii można uzyskać zaskakujące rezultaty.

Tego samego wieczoru, wszystkie uczestniczki spotkania skorzystały także ze specjalistycznych porad konsultantek partnerów Parku Wodnego Koszalin, czyli firmy Pro Beauty, dermaArt, Centrum Rekreacji Forma, Naturhouse oraz Yasumi. Co więcej, Panie biorące udział w wieczorze, poczęstowane zostały zdrowym menu, w którym znalazły się soki, owoce oraz przekąski warzywne.

Share.

About Author

Comments are closed.