Grudniowa promocja w Parku Wodnym Koszalin!

0

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Park Wodny Koszalin, aby umilić ten okres oczekiwania, postanowił przygotować dla klientów specjalną promocję. Tylko w grudniu użytkownicy aquaparku mogą zakupić bilet normalny w cenie biletu ulgowego, upoważniający do korzystania z atrakcji strefy rekreacji oraz basenu sportowego. 

Okres przedświąteczny to czas pełen oczekiwania na Boże Narodzenie i intensywnych przygotowań z nim związanych. Trudno tutaj znaleźć czas na upragniony relaks. Bez chwili spokoju, cudowne święta mogą przegrać z nadmiarem obowiązków. W związku z tym, aby nieco umilić ten okres, Park Wodny Koszalin postanowił przygotować specjalną grudniową promocję. Przez cały miesiąc, każdy użytkownik będzie mógł zakupić bilet normalny w atrakcyjnej cenie biletu ulgowego.

– Przez cały grudzień na naszych klientów czeka wspaniała promocja; bilet normalny w cenie biletu ulgowego. W tym miesiącu, każdy użytkownik Parku Wodnego Koszalin będzie mógł w promocyjnej cenie korzystać z atrakcji strefy rekreacji oraz basenu sportowego – wyjaśniła Danuta Kaźmierczak z Działu Marketingu Parku Wodnego Koszalin, która zaznaczyła, że cały grudzień obfituje w niesamowite oferty. – W tym miesiącu kontynuujemy promocję Rodzinną i specjalną ofertę dla Seniorów. Ponadto w najbliższą niedzielę, 4 grudnia, przygotowaliśmy dla naszych klientów zabawę mikołajkową, która łączy się z kuszącą promocją ( w dniach 3 – 6 grudnia bilet 2 godzinny do strefy rekreacji będzie kosztował tylko 10 zł ). Natomiast w środę 7 grudnia odbędzie się Mikołajkowa Noc Saunowa na którą serdecznie zapraszamy nie tylko miłośników saunowania! Szczegółowy opis najbliższych promocji i wydarzeń można znaleźć na naszej stronie www.aquapark.koszalin.pl – dodała Danuta Kaźmierczak.

W czasie trwania promocji, użytkownicy aquaparku mogą korzystać m.in. z wielu atrakcji strefy rekreacji, czyli basenów (w tym do nauki pływania i dla dzieci), jacuzzi, sztucznej rzeki, gejzerów, powietrznych, wodospadów rurowych czy też niesamowitych zjeżdżalni. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy serdecznie!

Share.

About Author

Comments are closed.