Mikołajki i specjalna promocja w Parku Wodnym Koszalin

0

Świetna zabawa, wodne szaleństwa a przede wszystkim prezenty, tak w wielkim skrócie opisać można Mikołajki w Parku Wodnym Koszalin. Już 4 grudnia, aquapark przygotował  niesamowitą zabawę. Tego dnia, baseny Parku Wodnego Koszalin zamienią się w miejsce pełne świątecznych przygód. Co więcej, w dniach 3-6 grudnia aktywna będzie promocja –  bilet 2- godzinny do strefy rekreacji w cenie 10 zł!

Hydrocycling, zawody na najszybszy zjazd oraz wizyta św. Mikołaja to tylko niektóre z atrakcji, jakie Park Wodny Koszalin przygotował dla najmłodszych w związku ze zbliżającymi się Mikołajkami. Już w niedzielę, 4 grudnia koszaliński aquapark wypełni się magiczną, świąteczną atmosferą. To jednak nie wszystko, ponieważ na klientów czeka także wspaniała promocja! Od 3 do 6 grudnia bilet do strefy rekreacji, w cenie 10 zł!

Co czeka odwiedzających Park Wodny Koszalin w trakcie Mikołajek? Odpowiedź jest prosta! Mnóstwo wspaniałych atrakcji. Już od godziny 13:00 rozpocznie się iście wodne szaleństwo. Na miłośników podwodnego świata czekają warsztaty nurkowania z koszalińskim klubem Bajkonur. Natomiast fani tańca będą mieć okazję do wzięcia udziału w energicznej Aqua Zumbie, która skutecznie rozgrzeje w ten chłodny grudniowy dzień. Osoby kochające jazdę na rowerze, skorzystają z hydrocyclingu, czyli zajęć sportowych na zanurzonych w wodzie rowerkach stacjonarnych. Zawodny na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni dedykowane są tym, którzy cenią sobie adrenalinę i niesamowite emocje. W trakcie trwania Mikołajek, odbędą się również pokazy ratownictwa wodnego.

W tym dniu, nie może zabraknąć najważniejszego gościa, a mianowicie św. Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami, rozdawać będzie prezenty dla najmłodszych w postaci słodyczy oraz czapki Mikołaja. W programie przewidziane są także konkursy z nagrodami.

Zapraszamy serdecznie!

Share.

About Author

Comments are closed.