Nagroda „Inspiratorzy Biznesu 2017” dla Prezes Zarządu RAFAKO S.A.

0

Prezes Zarządu RAFAKO S.A. Agnieszka Wasilewska – Semail znalazła się w gronie najlepszych menedżerów, otrzymując statuetkę „Inspiratorzy Biznesu 2017”. Wyróżnienia przyznała Agencja Informacyjna NEWSERIA 30 listopada w Pałacu Sobańskich, w Warszawie. Podczas gali wręczenia nagród odbyła się także debata pt. „Co inspiruje, co pozwala rozwijać się w biznesie i odnosić sukces?”

W czwartek, 30 listopada, w Warszawie nagrodzono najlepszych menadżerów przyznając im statuetkę „Inspirator Biznesu 2017”. Nagrodzeni to osoby godne naśladowania, które inspirują do działania, wyznaczają nowe kierunki i pokazują nowe możliwości.

Nagrodzeni statuetką „Inspiratorzy Biznesu 2017” wyłonieni zostali w oparciu o sondaż. – Pytanie rozesłaliśmy do ponad stu menedżerów na przełomie października i listopada 2017 r. Poprosiliśmy o wskazanie wśród zajmujących najwyższe stanowiska w firmach osób, tych, które mają wpływ na rozwój firmy, branży, a także wytyczają nowe szlaki, kreują trendy, mają wpływ na jakość prowadzonych biznesów. Na podstawie przesłanych odpowiedzi wyłoniliśmy najlepszych menedżerów. Nagrodzone osoby reprezentują różne branże i – co najważniejsze – nie tylko zarządzają firmami, lecz także inspirują innych – informuje Agencja Informacyjna NEWSERIA. Partnerami wydarzenia byli: DAS Ubezpieczenia Ochrona Prawna i Libris Polska.

Prezes Zarządu RAFAKO S.A. wyróżniona została za elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i nowe strategie produktowe dla przyszłościowych obszarów produkcyjnych – przede wszystkim energetyki rozproszonej (tzw. wyspy poligeneracyjne).

Należy zaznaczyć, że RAFAKO S.A. tworzy obecnie instalacje, która pozwoli na wykorzystanie odpadów do pozyskania energii. Produkt dedykowany jest głównie dla Polski powiatowej a surowce do produkcji energii będą pozyskiwane lokalnie, co przyczyni się m.in. do ograniczenia problemów z odpadami komunalnymi. Poza niską ceną wytworzonej z odpadów energii będzie ona stanowić niezależne źródło bezpieczeństwa energetycznego i może mieć także wpływ na kreowanie samorządowej polityki aktywacji działalności gospodarczej. Tworzenie i komercjalizacja nowych produktów ma na celu przede wszystkim wygenerowanie nowych obszarów działalności i nowego oblicza Spółki, niezwiązanych z energetyką konwencjonalną z której dotąd słynie Rafako.

Tego samego dnia, w trakcie uroczystej gali odbyła się również debata pn. „Co inspiruje, co pozwala rozwijać się w biznesie i odnosić sukces?” Osobą prowadzącą rozmowę był Michał Kobosko. O swoich doświadczeniach opowiedzieli Jolanta Augustyniak, Prezes Libris Polska, dr Mateusz Grzesiak, Grzegorz Ślak, Prezes Wratislavia BIOdiesel, oraz Stanisław Wojtera, Dyrektor Wsparcia Sprzedaży Rządowej PZL- Świdnik SA.

W gronie wyróżnionych, oprócz Prezes Zarządu RAFAKO S.A. znaleźli się również m.in. Beata Stelmach, dyrektor generalny GE na Polskę i kraje bałtyckie, Tomasz Rudolf, współzałożyciel i Dyrektor Generalny The Heart, Jacek Siwiński, Dyrektor Generalny VELUX Polska, Grzegorz Ślak, Prezes Zarządu Wratislavia BIOdiesel i Akwawit-Polmos, Marek Cywiński, Dyrektor Generalny Kapsch Telematic Services, Michał Czeredys, Prezes Arcus, Tomasz Misiak, założyciel Work Service, Artur Waliszewski, Dyrektor Google Polska, Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizator Sportowy SA, Leszek Czarnecki, Piotr Kaczmarek, Prezes Zarządu Getin Holding, Olga Kozierowska, Założycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką; Mateusz Grzesiak, przedsiębiorca, trener i konsultant.

INSPIRATZORZY BIZNESU 2

Share.

About Author

Comments are closed.