[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

Podłogi Chapel Parket przyciągały wzrok gości targów BUDMA 2018

0

Obok podłóg Chapel Parket trudno przejść obojętnie, a zakończone 2 lutego targi BUDMA 2018 były tego kolejnym dowodem. Stanowisko konsultacyjne marki cieszyło się dużym zainteresowaniem profesjonalistów oraz indywidualnych inwestorów. Wzrok uczestników wydarzenia przyciągały nie tylko intrygujące odcienie drewna, ale także sama konstrukcja deski warstwowej umożliwiająca jej montaż na ogrzewaniu podłogowym. Z myślą o architektach przygotowano również biblioteki plików CAD/BIM. Kolejne spotkanie branżowe z udziałem przedstawicieli marki Chapel Parket już niebawem!

Od czterech lat marka Chapel Parket uczestniczy w targach BUDMA jako partner BIMstrefy Archispace. Specjalnie przygotowana przestrzeń dla architektów oferuje warsztaty, konsultacje z ekspertami wdrożeniowymi, na miejscu można także otrzymać bezpłatnie obszerne biblioteki CAD/BIM. W tym roku przygotowano trzypłytowe wydawnictwo (alternatywą był login do materiałów online) zawierające m.in. tekstury dębowych podłóg Chapel Parket.
Materiały te są bardzo wysoko oceniane przez architektów i projektantów. Pliki można pobierać bezpośrednio ze strony internetowej marki, z panelu dedykowanego architektom. Udział w targach BUDMA pozwala nam promować tekstury, a jednocześnie spotkać się z profesjonalistami i przybliżyć im ideę naszych produktów oraz dostępne możliwości – mówi Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket.

Stanowisko konsultacyjne stworzone w ramach BIMstrefy Archispace prezentowało odcienie z palety marki Chapel Parket praz próbki poszczególnych serii. W strefie warsztatowej zamontowano kasetony podłogowe. Elementy te (podobnie jak ekspozycja klasycznej jodełki z serii Chapel Minster) przykuwały wzrok nie tylko profesjonalistów. – Przestrzeń była dedykowana architektom, ale – jak co roku – odwiedzili nas także inwestorzy indywidualni oraz parkieciarze. Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić markę wszystkim zainteresowanym, dziękujemy za tak liczne spotkania i rozmowy – mówi Sebastian Kos, ekspert marki Chapel Parket.

Czego dotyczyły pytania gości targów? – Odwiedzających intrygowały m.in. odcienie i faktury podłóg, ale często zwracali również uwagę na konstrukcję desek warstwowych, która umożliwi ich montaż na ogrzewaniu podłogowym. Jednym z najczęściej poruszanych tematów była właśnie instalacja drewna na „podłogówce”. Rozwiązanie to jest bardzo popularne, czego dowodzą także wyniki sprzedażowe podłóg Chapel Parket wykonanych z materiału inżynieryjnego, czyli warstwowego – informuje S. Kos. – Goście BUDMY byli także zainteresowani innymi kwestiami technicznymi, takimi jak konserwacja podłóg, która w przypadku marki Chapel Parket nie wymaga cyklinowania, a ogranicza się do okresowego olejowania. Uczestników targów raczej nie dziwił fakt, że nasze produkty powstają na zamówienie, ale niektórzy z nich byli zaskoczeni liczbą dostępnych możliwości i faktem, że decydują o wszystkich cechach podłogi – dodaje Paweł Bekas.

Jesteśmy zadowoleni z poznańskich targów, cieszy nas frekwencja przy naszym stanowisku konsultacyjnym. Już przygotowujemy się do kolejnego spotkania branżowego: tym razem zapraszamy do Katowic, na 4 Design Days. Podczas tego wydarzenia podłogi Chapel Parket będą eksponowane na stoisku naszego autoryzowanego dystrybutora, salonu Multi Design – zapowiada Paweł Bekas.

* * *

Autor tekstu: Anna Koza

 

Share.

About Author

Comments are closed.