[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

EKO-OKNA S.A. wezmą udział w targach Absolvent Talent Days w Katowicach

0

W czwartek, 22 marca, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Absolvent Talent Days. W tych największych polskich targach pracy i praktyk już po raz kolejny udział wezmą przedstawiciele firmy EKO-OKNA S.A. Będzie to drugie spotkanie z przedsiębiorstwem w ramach wydarzenia. Pierwsze miało miejsce 8 marca, we wrocławskiej Hali Stulecia.

Absolvent Talent Days to największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce, które cyklicznie odbywają się w największych miastach Polski: Łodzi, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

W trakcie spotkań odbywa się wiele prelekcji i paneli dyskusyjnych związanych z tematyką zatrudnienia. Występującymi byli przedstawiciele firm, specjaliści od HR i rozwoju osobistego.

Share.

About Author

Comments are closed.