[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

EKO-OKNA S.A. rekrutują na targach Absolvent Talent Days 2018

0

Tłumy chętnych i mnóstwo przeprowadzonych rozmów – tak podsumować można udział firmy EKO-OKNA S.A. w jednym z pierwszych spotkań z cyklu Absolvent Talent Days, które odbyły się we Wrocławiu. Te największe polskie targi pracy i praktyk rok rocznie skupiają najważniejszych polskich pracodawców. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, rekrutacja w EKO-OKNA S.A. trwa nieprzerwanie, wobec czego udział przedsiębiorstwa w takim wydarzeniu to jedna ze skutecznych form pozyskiwania nowych pracowników.

Ponad 700 pracodawców z całej Polski prezentuje swoje oferty pracy w trakcie corocznych targów Absolvent Talent Days. Pośród wystawców nie mogło zabraknąć Spółki EKO-OKNA S.A.
W trakcie wydarzenia, które odbyło się 8 marca w historycznej stolicy Dolnego Śląska stoisko firmy odwiedziły tłumy chętnych, chcących złożyć swoje CV i odbyć rozmowę.

Kornicka spółka w ciągu ostatnich kilku lat wypracowała sobie wizerunek solidnego i stabilnego pracodawcy. Firma obecnie poszukuje zarówno pracowników produkcyjnych, jak i tych do działów sprzedaży ze znajomością języków obcych (język niemiecki, włoski, holenderski, francuski).

– Jesteśmy obecni cyklicznie na targach pracy. Cieszymy się, że nasza marka jest rozpoznawalna wśród studentów, absolwentów, a potwierdzeniem tego jest na pewno liczba osób, która odwiedziła nasze stoisko. Takie spotkania są dla nas szczególnie cenne ponieważ możemy poznać oczekiwania naszych potencjalnych pracowników oraz być na bieżąco z aktualnymi trendami. Mamy możliwość przedstawienia naszych ofert pracy oraz na bieżąco udzielamy odpowiedzi na pojawiające się pytania. Ta wymiana informacji sprzyja efektywnemu prowadzeniu rekrutacji, przedstawieniu krok po kroku poszczególnych jej etapów. Targi to nie tylko okazja dla rekrutów do bezpośredniego spotkania z pracodawcą, ale również możliwość wysłuchania ciekawych prelekcji, prezentacji czy uczestnictwa w szkoleniach –mówiła obecna na targach Anna Skrzyńska, Specjalista ds. HR w EKO-OKNA S.A. – Jedno z naszych biur handlowych znajduje się właśnie we Wrocławiu, więc udział w targach był dla nas bardzo ważny. Ta sama sytuacja jest w Katowicach i Łodzi, gdzie odbędą się kolejne spotkania na które będzie można przyjść i porozmawiać z nami. W związku z tym, że chcemy zatrudniać osoby zarówno w centrali firmy, jak i w miastach, gdzie znajdują się nasze oddziały to właśnie targi dają nam możliwość osobistego kontaktu z kandydatami. Zapraszamy więc serdecznie do odwiedzenia naszych stoisk – dodała Anna Skrzyńska.

Absolvent Talent Days to największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce, które cyklicznie odbywają się w największych miastach Polski: Łodzi, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Wśród odwiedzających wrocławską Halę Stulecia pojawili się studenci i absolwenci zarówno z Polski jak i zagranicy. W trakcie całodziennego wydarzenia odbyło się wiele prelekcji i paneli dyskusyjnych związanych z tematyką zatrudnienia. Prelegentami byli przedstawiciele firm, specjaliści od HR i rozwoju osobistego.

Kolejne spotkania z przedstawicielami EKO-OKNA S.A. w ramach Absolvent Talent Days odbędą się 22 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz 5 kwietnia w hali EXPO Łódź.

Share.

About Author

Comments are closed.