[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

EKO-OKNA S.A. będą rekrutować na Absolvent Talent Days w Łodzi

0

Już 5 kwietnia, w Hali EXPO w Łodzi odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie z cyklu Absolvent Talent Days. Wydarzenie to, to największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce, które cyklicznie odbywają się w największych miastach Polski: Łodzi, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. 

Kornicka spółka w ciągu ostatnich kilku lat wypracowała sobie wizerunek solidnego i stabilnego pracodawcy. Firma obecnie poszukuje zarówno pracowników produkcyjnych, jak i tych do działów sprzedaży ze znajomością języków obcych (język niemiecki, włoski, holenderski, francuski). Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, rekrutacja w EKO-OKNA S.A. trwa nieprzerwanie, wobec czego udział przedsiębiorstwa w takim wydarzeniu to jedna ze skutecznych form pozyskiwania nowych pracowników.

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.