[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

RAFAMET S.A. na największych na świecie targach transportu szynowego InnoTrans 2018 w Berlinie

0

Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. znajduje się w światowej czołówce producentów obrabiarek specjalistycznych do obróbki kolejowych zestawów kołowych. Pozycję tę potwierdziły minione targi InnoTrans 2018, które odbyły się w dniach 18-21 września w Berlinie. Ekspozycja firmy cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem a rozmowy z gośćmi były konstruktywne i obiecujące.

Organizowane w stolicy Niemiec Międzynarodowe Targi Technologii Transportu InnoTrans odbywają się w Messe Berlin co dwa lata. W trakcie każdej edycji, te największe na świecie targi transportu szynowego, stanowią miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, jak również pasjonatów kolejnictwa.

Pośród wystawców, którzy prezentowali swoje produkty nie mogło zabraknąć doskonale znanej w sektorze transportu szynowego firmy RAFAMET S.A. Spółka z Kuźni Raciborskiej w InnoTrans uczestniczy od 2006 roku. – Targi dają nam możliwość porozmawiania „twarzą w twarz” z ludźmi, z którymi na co dzień komunikujemy się wyłącznie drogą mailową. Przez cały czas trwania wydarzenia nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających, dzięki czemu odbyliśmy wiele ciekawych rozmów. Udało nam się także dopiąć dwa kontrakty; krajowy i zagraniczny – informuje Paweł Michalewski, Dyrektor ds. eksportu w RAFAMET S.A. dodając jednocześnie jak istotna jest obecność przedstawicieli firmy na tego typu targach. – Nasz udział w takich wydarzeniach jest poniekąd obowiązkowych. Musimy pokazywać swoje produkty i możliwości oraz zwyczajnie trzymać rękę na pulsie. Obserwować jak wygląda rynek i jak się zmienia oraz przyglądać się panującym trendom i nowym technologiom – wyjaśnia P. Michalewski.

Ogrom InnoTrans 2018 doskonale obrazują liczby. W trakcie wydarzenia na 41 halach oraz na powierzchni mierzącej 200 tys. metrów kwadratowych swoje produkty zaprezentowało ponad 3 tys. wystawców z 60 krajów świata (od Egiptu i Bahrajnu przez Malezję aż po Stany Zjednoczone, Emiraty Arabskie, Nową Zelandię i Białoruś). Podczas targów wykorzystano ponad 3,5 tys. bieżących torów ekspozycyjnych zaś na wolnym powietrzu i terenie szynowym zaprezentowano ponad 140 pojazdów.

Już niebawem kolejnym ważnym wydarzeniem w którym udział weźmie firma RAFAMET S.A. będą targi China International Import EXPO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-10 listopada 2018 roku, w Szanghaju.

Share.

About Author

Comments are closed.