Pachnący biznes oparty na relacjach

0

W piątkowe popołudnie (14.09) w Zajeździe Biskupim odbyło się kolejne, otwarte spotkanie dla partnerów oraz wszystkich zainteresowanych pachnącym biznesem Prouve. Gospodarzami spotkania byli Joanna Smotrycka oraz Dariusz Respondek tworzący Prouve Respondek Team. Przybyli goście mieli okazję zapoznać się z ofertą produktów oraz poznać ciekawe możliwości współpracy.

– W Prouve nic nie musisz, ale wszystko możesz. Najważniejsze- wyznaczyć sobie cel i konsekwentnie go realizować– podkreślał wielokrotnie Dariusz Respondek, 5-gwiazdkowy ambasador marki, założyciel Prouve Respondek Team. W taki właśnie sposób swój plan realizowała Katarzyna Trawińska, założycielka marki Prouve. Owoce jej pracy można oglądać, wąchać i używać pod nazwą Prouve.
Czym jest Prouve? 
To uwodzicielskie zapachy perfum, które stworzono na bazie olejków zapachowych w mekce światowej sławy perfumiarzy- francuskim Grasse. Klienci mogą wybierać spośród 56 zapachów damskich, męskich i molekularnych. Te ostatnie, to absolutna nowość w świecie perfum. Każdy flakonik posiada oddzielny certyfikat oraz 20 procentowy stopień zaperfumowania. W ofercie dostępne są również pięknie pachnące, naturalne środku czystości. A już niebawem kolekcja powiększy się o kosmetykę kolorową – pudry mineralne oraz tusze do rzęs z odżywczymi olejkami. Obszerną prezentację produktów, podczas piątkowego spotkania przedstawiła Joanna Smotrycka, 3-gwiazdkowy ambasador marki, członek Respondek Team.
Jednak Prouve, to nie tylko pięknie pachnące kosmetyki, ale także skuteczne formuły dające szerokie możliwości zarabiania pieniędzy oraz nawiązywania kontaktów międzyludzkich. O możliwościach współpracy z marką, szczegółowo opowiedział Dariusz Respondek, dla którego system MLM, czyli marketing wielopoziomowy nie ma tajemnic.
W spotkaniu uczestniczyło 35 osób. – Na spotkaniu jestem pierwszy raz, o marce Prouve i możliwościach jakie stwarza dowiedziałam się z facebooka. Kosmetyki bardzo mi się spodobały, możliwości współpracy również, więc chętnie spróbuję, w końcu nic oprócz poświęcenia trochę czasu mnie to nie kosztuje, a zyskać mogę naprawdę wiele. Po dzisiejszym spotkaniu czuję się bardzo zmotywowana – mówiła z przekonaniem po zakończeniu spotkania pani Paulina, uczestniczka spotkania.
– Możliwości jakie daje MLM znam, ponieważ przez wiele lat zajmowałam się oferowaniem produktów w takiej formule. Po dłuższej przerwie, chciałabym do tego wrócić. A jakość kosmetyków bardzo mnie do tego przekonuje i dodatkowo napędza. Sama używam tych produktów, jestem z nich bardzo zadowolona i chętnie polecę je innym – przekonuje pani Mariola, uczestniczka spotkania.
– Kosmetyki Prouve poznałam dzięki znajomej. To naprawdę dobre produkty, które chętnie używam  i polecam wszystkim. Przekonały mnie najpierw ceną, a później jakością. Zaczęłam od perfum, teraz używam pozostałych produktów. Warto spróbować, bo jak spróbujesz, to się do nich przekonasz – zapewnia pani Izabela, uczestnik spotkania w Zajeździe Biskupim.
Autor: Justyna Korzeniak
Share.

About Author

Comments are closed.