KOBIETA Z IKRĄ, czyli regionalna konferencja w Rybniku

0

W najbliższy piątek, 12 października w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku Niewiadomiu, odbędzie się regionalna konferencja KOBIETA Z IKRĄ. Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do kobiet przedsiębiorczych, energicznych, opiniotwórczych; kobiet, które nie boją się wyzwań i chcą działać.

Piątkowe spotkanie będzie doskonałą okazję wymiany doświadczeń oraz budowy nowych relacji w środowisku osób aktywnych biznesowo oraz społecznie. W trakcie konferencji zostanie także zainaugurowana działalność Rybnickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera. Gościem specjalnym konferencji będzie Jacek Santorski – psycholog społeczny i psycholog biznesu, doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor, który od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach, jest także autorem wielu poczytnych książek.

Głównymi organizatorami konferencji są: Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, DMS sp. z o.o. oraz Santander Bank Polska. Wstęp na konferencję będzie możliwy tylko za okazaniem zaproszenia. Organizatorzy proszą o zabranie wizytówek.
Zapisy prowadzone są tutaj: https://kobietazikra.evenea.pl/
Co w programie?
Godz. 10:00- uroczyste otwarcie konferencji.
Godz. 10:20- blok „kobieta biznesu” – panel dyskusyjny, do którego zostały zaproszone kobiety, bizneswoman, które osiągnęły sukces zawodowy, zbudowały firmy od podstaw, zarządzają efektywnie zespołami. Gośćmi panelu będą: Magdalena Moczała, Katarzyna Couchman, Barbara Jacińska, Marzena Atkielska. Poruszone zostaną m.in. tematy szklanego sufitu, predyspozycji kobiet do zarządzania czy przepisu na sukces. Rozmowę poprowadzi Aleksandra Cieślik.
Godz. 11:20- blok „kobieta i medycyna” – wykłady poświęcone trendom i mitom w medycynie estetycznej. Gośćmi bloku będą doświadczone doktor: dermatologii – Maria Weryńska-Kalemba i stomatologii – Daria Biegesz-Wielińska.
Godz. 12:00- przerwa kawowa.
Godz. 12:30- panel gościa specjalnego konferencji – Jacek Santorski i dr Sylwia Bedyńska w wystąpieniu pt. „Zwyciężczyni w labiryncie” – kobiety we współczesnym świecie; mity i stereotypy a rzeczywiste możliwości i ograniczenia.
Godz. 14:00- przerwa na lunch.
Godz. 14:30- blok „beauty i uroda” – to blok poświęcony modzie; gościem będzie Izabela Jałowiecka, która stworzyła brand modowy dla odważnych kobiet zafascynowanych kolorem. W ubraniach wyprodukowanych w jej atelier pokazują się celebryci, gwiazdy telewizji oraz oczywiście kobiety naszego regionu.
Godz. 15:15- blok CSR – Agnieszka Pytlik z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS opowie jak działać w obrębie społecznej odpowiedzialności biznesu i czym jest Inkubator Przedsiębiorczości – inicjatywa działająca na rzecz przedsiębiorców.
Godz. 15:30- wizytówkowy zawrót głowy partnerów konferencji.

Share.

About Author

Comments are closed.