[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

RAFAMET weźmie udział w targach China International Import Expo – Szanghaj 2018

0

Targi China International Import Expo odbędą się w Szanghaju w dniach 5-10 listopada br.

To pierwsza edycja wydarzenia, które w całości jest poświęcone importowi. W tym kontekście należy podkreślić, że Chiny to nie tylko najliczniejsza na świecie populacja, ale również druga co do wielkości gospodarka. Państwo zajmuje także drugie miejsce na liście światowych konsumentów i importerów.

Producent z Kuźni Raciborskiej będzie w Szanghaju promować obrabiarki specjalne dedykowane branży kolejowej. Ekspozycja firmy RAFAMET S.A. będzie częścią wspólnego stoiska wystawienniczego organizowanego dla polskich firm przez Centrum Współpracy Gospodarczej Polska – Chiny Departament Promocji Gospodarczej. Znajdzie się ona w pawilonie High-end Inteligent Equipment 4.1 C4-02.

– Uczestniczyliśmy już w targach branżowych organizowanych w Chinach i dobrze oceniamy tę formę komunikacji firmy z klientami. W tym roku również chcieliśmy się zaprezentować na tamtejszym rynku, gdyż zapowiada się, że będzie to przedsięwzięcie z dużym rozmachem i dlatego, mamy nadzieję, że obecność w Szanghaju umożliwi nam nawiązanie kontaktów z kolejnymi odbiorcami z Chin – mówi Krzysztof Pestkowski, Kierownik Sprzedaży w firmie RAFAMET S.A.

Chiny są obecnie największym zagranicznym odbiorcą maszyn firmy RAFAMET S.A. W 2017 roku na rynku tym zrealizowano blisko 21 proc. sprzedaży zagranicznej, a rok wcześniej – ponad 19 procent. Partnerem biznesowym spółki z Kuźni Raciborskiej na tamtejszym rynku jest Hebei Rafamet Machinery Co., Ltd. – spółka joint venture utworzona w 2017 roku. Przedmiotem jej działalności jest wspieranie procesów handlowych, jak również produkcyjno – montażowych polskiego producenta w Chinach.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały przedsiębiorstwa działające w różnych obszarach gospodarki (począwszy od elektroniki, poprzez motoryzację, na handlu i usługach skończywszy).
Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Chin – Xi Jingping. Gospodarzami targów są Ministerstwo Handlu Chińskiej Republiki Ludowej oraz Miejski Rząd Ludowy w Szanghaju, zaś jego partnerami, między innymi Światowa Organizacja Handlu, Konferencja Narodów Zjednoczonych do spraw Handlu i Rozwoju oraz Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Rozwoju Przemysłowego.

Share.

About Author

Comments are closed.