[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

18-stka nie boli bawmy się do woli, czyli XVIII Gwiazdka Serc

0

Do tegorocznej edycji Koncertu Charytatywnego tylko kilka dni. Artyści, amatorzy szlifują swoje role, po to, aby 14 grudnia o godz. 18.00 na deskach Raciborskiego Centrum Kultury najlepiej jak potrafią zaprezentować się przybyłej publiczności. Co w programie? Scenariusz jest jeszcze owiany tajemnicą, ale wiemy na pewno, że Gwiazdka Serc obchodzi swoje 18. urodzony, więc będzie się działo.

Pomysłodawcą i organizatorem Gwiazdki Serc jest Raciborska Izba Gospodarcza, która co roku w grudniu gromadzą znanych raciborzan, by w jedno grudniowe popołudnie pokazali się z zupełnie innej strony. W tym roku, w rolach głównych zobaczymy m.in. lokalnych samorządowców, przedsiębiorców, urzędników, dziennikarzy czy nauczycieli. Znane raciborskie osobistości zaprezentują swoje aktorskie, wokalne, taneczne, kabaretowe oraz recytatorskie talenty. Widowisko, jakim jest Gwiazdka Serc ma wymiar charytatywny. Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów – cegiełek trafi do potrzebujących, a wszystkie występujące osoby robią to na zasadzie wolontariatu.

Tradycyjnie Koncert odbędzie się w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21.
Bilety dostępne w cenach 20-60 zł do nabycia:
– Biuro Raciborskiej Izby Gospodarczej ul. Batorego 7 (I piętro)
– Cech Rzemiosł Różnych ul. Kilińskiego 2
– Piwiarnia Racibórz ul. Wojska Polskiego 9H
– Kasa Raciborskiego Centrum Kultury ul. Chopina 21

Autor: Justyna Korzeniak
Zdjęcie: Plakat Gwiazdka Serc

Share.

About Author

Comments are closed.