[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

Podczas 4 Design Days poznaj podłogi Chapel Parket

0

Już 24 stycznia rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników designu! W Katowicach po raz czwarty odbędzie się 4 Design Days – największe w tej części Starego Kontynentu wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz oraz wzornictwa. Podczas tego czterodniowego spotkania prezentowane będą również dębowe podłogi Chapel Parket. Marka będzie partnerem stoiska firmy Melagu.pl. Ekspozycja będzie dostępna na miejscu nr A12 (na antresoli Spodka).

4 Design Days to już trzecie w tym roku (po hanowerskich targach DOMOTEX 2019 oraz BAU 2019 w Monachium) wydarzenie, podczas którego będzie można poznać bliżej dębowe podłogi Chapel Parket.

Podczas katowickiego spotkania z designem, marka będzie partnerem ekspozycji salonu Melagu.pl, autoryzowanego dystrybutora dębowych podłóg Chapel Parket. Ekspozycja firmy z Bytomia z pewnością przyciągnie uwagę energetycznym, żółtym kolorem (to charakterystyczny element identyfikacji wizualnej Melagu.pl), ale także niestandardowym podejściem do drewna. To trzeba zobaczyć!

 

Na gości 4 Design Days czekać będą m.in. próbki i ekspozytory desek oraz klepek Chapel Parket. Warto przypomnieć, że wszystkie dostępne opcje podłóg tej marki są liczone w dziesiątkach tysięcy.
Wybór jest ogromny, gdyż każde zamówienie jest traktowane indywidualnie: powstaje wg wytycznych inwestora, który wybierając spośród dostępnych rozwiązań tworzy podłogę swoich marzeń.
Tak rozbudowanego portfolio w całości pokazać nie sposób, stąd ekspozycja prezentuje ideę marki i najpopularniejsze produkty. Wszyscy zainteresowani będą mogli poznać paletę wybarwień i możliwości wykończenia drewna, z których słynie Chapel Parket. Co więcej, odwiedzający będą mogli zabrać ze sobą poręczny i praktyczny… kawałek podłogi. Ekspozycja Melagu.pl mieścić się będzie na antresoli Spodka, na miejscu nr A12.

Czwarta edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 24-27 stycznia br. w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.

 

Share.

About Author

Comments are closed.