[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm?

0

Jak uzyskać wsparcie finansowe na prowadzenie lub rozwój działalności gospodarczej? Kto może się o nie ubiegać? Kiedy i gdzie można składać wnioski? Na te oraz inne pytania raciborscy przedsiębiorcy będą mogli usłyszeć odpowiedzi podczas spotkań organizowanych przez Raciborską Izbę Gospodarczą.

Podczas spotkań, eksperci przedstawią przedsiębiorcom możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm pozyskania środków zewnętrznych na założenie oraz rozwój działalności. Możliwości jest wiele, trzeba tylko wiedzieć, w które drzwi zapukać, a tu już rola prowadzących cykl porad.

Konsultacje odbędą się bezpłatne i przeprowadzane indywidualnie z każdym zainteresowanym. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać: osobiście w siedzibie RIGu lub telefonicznie- 32 415 51 89, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej rig@rig-raciborz.pl.

Spotkania odbywać się będą w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Stefana Batorego 7 w Raciborzu.

* * *
Autor: Justyna Korzeniak
Zdjęcia: Pixabay

Share.

About Author

Comments are closed.