[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]
O nas

BIZNESMEDIAPR

Szybki kontakt:

BIZNESMEDIAPR.pl
Grupa Adventure Media
47-400 Racibórz
ul. Stefana Batorego 7/2 III p.
tel. 32 724 28 84
tel./fax.: 32 417 01 70
e-mail: biuro@adventure.media.pl

Popularne posty

GK RAFAMET weźmie udział w targach ITM Polska

0

Grupa RAFAMET znajdzie się pośród wystawców jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń wystawienniczych przemysłu ciężkiego i maszynowego. Targi ITM Polska, bo o nich mowa, odbędą się w dniach 4-7 czerwca br. w Poznaniu. Ekspozycja GK RAFAMET będzie zlokalizowana w pawilonie 3A na stoisku 45. Branżowe spotkanie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

„Na drodze do Przemysłu 4.0” – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje – Technologie – Maszyny ITM Polska, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca w Poznaniu. Targi ITM Polska to najważniejsze w Europie Środkowo – Wschodniej targi kompleksowo prezentujące ofertę i możliwości zarówno polskiego, jak i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0.

Jak dodają organizatorzy wydarzenia, targi ITM to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Co więcej, światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

To istotne wydarzenie dla szeroko pojętego sektora przemysłu ciężkiego, dlatego też nie zabraknie w nim podmiotów GK RAFAMET. Uczestnicy targów będą mogli poznać bliżej możliwości oferowane przez firmy: PORĘBA 1798 Spółka z o.o. oraz RAFAMET S.A. Ekspozycja stanie w strefie dedykowanej obrabiarkom i narzędziom Mach – Tool: w pawilonie 3A, na stoisku 45.

Przypominamy, iż marka PORĘBA oferuje sterowane numerycznie super ciężkie, ciężkie i średnie tokarki kłowe oraz płytowe, jak również wielkogabarytowe wiertarki i tokarko-wiertarki do głębokich otworów. Goście poznańskich targów uzyskają także informacje na temat asortymentu firmy RAFAMET: wielkogabarytowych obrabiarek karuzelowych czy ciężkich frezarek bramowych.

Na koniec warto wspomnieć, że ubiegłoroczna edycja targów okazała się rekordowa, bowiem na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 10 pawilonach swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 osób z branży przemysłowej.

Share.

About Author

Comments are closed.