[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]

Energetycy i nauczyciele kolejny raz na starcie półmaratonu!

0

W ramach półmaratonu odbędą się V Mistrzostwa Polski Energetyków. Partnerem Mistrzostw jest Federacja Sportowa „Energetyk”. Swoją kategorię będą mieli również pracownicy oświaty, wystartują bowiem w III Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

V RAFAKO Półmaraton Racibórz już 1 września! Wzorem lat poprzednich, także i tym razem zorganizowane zostaną Mistrzostwa Polski Energetyków w Półmaratonie, jak również Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty – Niemal tradycyjnie już w trakcie raciborskiego półmaratonu odbędą się zmagania energetyków oraz osób związanych z oświatą. Oprócz tego namawiamy wszystkich, którzy lubią biegać, a jeszcze nie dopisali się do listy startowej, aby zrobili to jak najszybciej! – zachęca Paweł Król, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Zapisów dokonać można pod tym adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4934.

Już teraz należy przypomnieć, w pierwszą niedzielę września zawodnicy wystartują o godz. 10.00 z bieżni stadionu miejskiego w Raciborzu. Finiszować będą przy miasteczku biegowym, które zlokalizowane będzie przy raciborskim Aquaparku.

Podobnie, jak w roku ubiegłym Biuro Zawodów będzie mieścić się będzie w Aquaparku H2Ostróg w Raciborzu przy ul. Zamkowej 4. Tam już w sobotę (31 sierpnia) od godz. 16.00 do 20.00 odbędzie się weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów zawodniczych wraz z numerami startowymi oraz zapisy (w przypadku wolnych miejsc). Natomiast dalsza weryfikacja i wydawanie numerów startowych odbywać się będzie od samego rana 1 września w godz. 7.00 – 9.00.

Przed dzień zawodów, dla wszystkich startujących przewidziano Pasta Party od godz. 16.00. Dla wszystkich pozostałych, którzy lubią ruch i aktywność na świeżym powietrzu organizatorzy zachęcają do udziału w bezpłatnych zajęciach „Fitness dla Zdrowia”, przygotowanych przez Akademię Fitness. Dla najmłodszych gry i zabawy z animatorami Stowarzyszenia Pracownia Przyszłości.

W dzień startu, atrakcji nie zabraknie. Bieg główny poprzedzi Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz, czyli bieg charytatywny, na który zapisać można się tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5044&fbclid=IwAR3uLAOsEuMfDQ6fbAaKkBvlTNh-vXZ9nREAw4-SbfiMNsHPQkKpLvhl1LQ . Im więcej osób wystartuje, tym większą pomoc otrzyma maleńka Zosia, która urodziła się z poważnym niedotlenieniem.

***
Autor tekstu: Magdalena Matusik/Adventure Media
***

Share.

About Author

Comments are closed.