Podarunki od Serca przyjmowane do 15 stycznia

0

Jeszcze tylko przez tydzień do Crazy Club przy ul. Kochanowskiego 3 można przynosić podarunki dla małych pacjentów, przebywających na oddziałach pediatrycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu. Potrzebne są: zabawki, ubranka, gry edukacyjne, pościel czy środki pielęgnacji dla niemowląt.

Inicjatorką przedsięwzięcia, pod hasłem „Podarunki od Serca” jest Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. To ona, wraz ze swoimi animatorkami zorganizowała pierwszą akcję na rzecz dzieciaczków z zabrzańskiej kliniki. Z roku na rok „Podarunki od Serca” przybierają na sile. Aktualnie trwa 5. edycja akcji. – Ludzie, którzy chcą i lubią pomagać przynoszą nam wiele rzeczy niezbędnych w klinice w Zabrzu. Pozostał jeszcze niespełna tydzień, więc zapraszam serdecznie wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli odwiedzić naszego Clubu, a chcą wesprzeć akcję – podkreśla Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club.

Na przestrzeni lat, wśród podarunków były kartony odzieży dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Ogromne worki zabawek, maskotek, gier edukacyjnych. Słodycze, podusie przytulanki, pościel, piżamki, ręczniki, kosmetyki dla niemowląt. Radość z tych rzeczy była bezcenna. Organizatorzy liczą, że sukces i tym razem uda się powtórzyć.

Udział w akcji jest dobrowolny, a zebrane w ten sposób dary, będą przekazane najbardziej potrzebującym pacjentom, którzy z powodu sytuacji rodzinnej nie posiadają odpowiedniego zapotrzebowania w dane rzeczy. Podarunki można przynosić do siedziby Crazy Club przy ul. Kochanowskiego 3 do 15 stycznia 2018r. – Zabawki, ubranka mogą być używane, ale czyste i w dobrym stanie, ładnie zapakowane, tak, aby nowym właścicielom sprawiły radość i dzięki nim, mogły choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie, z którą codziennie toczą bój – tłumaczy M. Górecka.

Każde dziecko, które przyniesie upominki dla swoich chorych rówieśników, otrzyma niespodziankę w postaci bonu na zabawę w Clubie.

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Zdjęcia: Podarunki od serca 2016

Share.

About Author

Comments are closed.