[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]

Nowe Technikum TEB Edukacja w Raciborzu zaprasza gimnazjalistów na Dzień Otwarty

0

W najbliższy czwartek, 26 kwietnia w godzinach 11.30- 16.30 odbędzie się Dzień Otwarty Technikum TEB Edukacja w Raciborzu. Dyrekcja szkoły zaprasza wszystkich tegorocznych absolwentów gimnazjum wraz z rodzicami. W programie prezentacja kierunków, zwiedzanie szkoły, konkursy z nagrodami, a przede wszystkim pokaz sprzętu MSI i możliwość zagrania w CS:GO 1:1.

Tegoroczni absolwenci gimnazjum egzaminy mają już za sobą. Teraz czas na wybór wymarzonej szkoły. Liceum, zawodówka, a może technikum? Odpowiedź często do najłatwiejszych nie należy, a na pewno może zaważyć na przyszłości młodego człowieka. Czym zatem kierować się, w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej? Na uwadze, na pewno należy mieć fakt, że licea dają tylko ogólne wykształcenie i maturę, a technika- zawód, praktykę oraz maturę.

Nowe możliwości dla młodzieży stwarza TEB Edukacja, które w Raciborzu otwiera Technikum. Mimo że TEB Edukacja jest szkołą prywatną, ma te same uprawniania, co szkoły publiczne, a nauka jest bezpłatna. Oferuje wiele ciekawych kierunków, dopasowanych do potrzeb obecnego rynku pracy. Zainteresowana młodzież aplikować może na następujące kierunki: Technik Weterynarii; Technik Informatyki; Technik Informatyk ze specjalizacją e-sport, kierunki te odbywają się pod patronem Microsoft oraz Fototechnik- klasa patronacka Canon.

Jak wygląda nauka w nowoczesnej szkole? Przekonać można się podczas Dnia Otwartego w najbliższy czwartek. W programie: gratka dla fanów nowinek technicznych i gier komputerowych, czyli prezentacja nowoczesnego sprzętu MSI i możliwość zagrania w CS:GO 1:1. Zwiedzanie szkoły i prezentacja nowych kierunków kształcenia. Chemiczne zabawy, kosmetyczne wariacje, fryzjerskie kombinacje, możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na „ściance gwiazd” oraz konkursy z nagrodami.

Technikum TEB Edukacja mieści się przy Rynku 6a, na II piętrze obok Rossmanna.
Szczegóły dotyczące szkoły znaleźć można pod adresem: technikum.pl oraz na oficjalnym fanpage placówki: https://www.facebook.com/technikumTEBRaciborz/

Share.

About Author

Comments are closed.