Aktywne lato z Akademią Fitness

0

Moda na aktywny styl życia trwa w najlepsze. Warto podążać za trendami i samemu spróbować aktywności fizycznej, szczególnie, że trwają wakacje. Letnia aura sprzyja uprawianiu sportu. Jeżeli nie wiesz jak zacząć, zapraszamy do Akademii Fitness! Doświadczeni instruktorzy podpowiedzą, jak krok po kroku rozpocząć przygodę ze sportem.

Najtrudniejszy pierwszy krok…więc jeśli myślicie o zmianie swojego życia, wprowadzeniu zdrowych nawyków, pozbyciu się zbędnych kilogramów, czy po prostu polepszeniu kondycji i samopoczucia, to idealnym wyborem będzie wizyta w Akademii Fitness. Co ważne, coraz więcej osób doświadcza poprawy jakości życia już po kilkunastu treningach.

Klub oferuje elastyczny i różnorodny grafik zajęć grupowych, aby każdy znalazł coś dla siebie; od osób młodych, seniorów, po kobiety w ciąży, a także świeżo upieczone mamy z dziećmi do 1 roku życia. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i jedni z najlepszych instruktorów w mieście. W swojej kadrze Akademia Fitness posiada także trenerów personalnych i dietetyków. Zajęcia odbywają się w trzech dobrze wyposażonych salach w dwóch lokalizacjach, przy ul. Ocickiej 4 i ul. Zamkowej 4 (Aquapark H2Ostróg). W okresie letnim instruktorzy chętnie korzystają z pięknej pogody i zapraszają na zajęcia na świeżym powietrzu.

– W tym roku realizujemy projekt „Aktywne lato” w Parku Roth. Akcja ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia wśród społeczeństwa. Do tej pory odbył się już trening outdorowy oraz zajęcia w rytmach latino. Na kolejną dawkę endorfin zapraszamy w sierpniu – zachęcają
Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

Właściciele klubu, instruktorzy, jak również klubowicze chętnie biorą udział w imprezach sportowych organizowanych przez m.in. miasto Racibórz. W tym roku za sobą mają już marsz nording walking, pt. „Marsz po zdrowie”, a teraz gorąco zapraszają na IV edycję „Fitness dla Zdrowia”, które jest doskonałym preludium do IV RAFAKO Półmaraton Racibórz, czyli największej biegowej imprezy w mieście.

25 sierpnia (sobota) od godziny 17.00 osoby, które lubią aktywność fizyczną albo chcą zacząć ćwiczyć, mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach w miasteczku biegowym przy Aquaparku H2Ostróg (ul. Zamkowa 4). Co w programie?
Spalanie kalorii, burza endorfin, dużo radości i śmiechu.
Na zakończenie odbędzie się energiczne party w stylu latino dance.

Ważne! Wszystkie zajęcia na świeżym powietrzu są darmowe! Dla każdego nowego klienta w klubie przewidziano 1 bezpłatne zajęcia wprowadzające. Przyjdź, nie czekaj, weź koleżankę, kolegę, sąsiadkę, mamę czy swoją pociechę. Gwarantujemy wspaniałe towarzystwo, miłą atmosferę i porządną dawkę endorfin.

Share.

About Author

Comments are closed.