Marka Chapel Parket na 4 Design Days. Ekspozycja z dobrą energią

0

Cztery dni wypełnione rozmowami z przedstawicielami branży oraz indywidualnymi inwestorami. Intensywny czas, który upłynął pod znakiem dobrego wzornictwa, wyposażania wnętrz, energetycznego żółtego koloru i … zapachu choinki. Podczas 4 Design Days marka Chapel Parket była partnerem stoiska Melagu.pl.

Tę ekspozycję trudno było przegapić. Na Antresoli Spodka wzrok uczestników 4 Design Days przyciągał najpierw żółty, energetyczny odcień ekspozycji, a następnie zapach choinek. Zielone drzewka stanowiły kontrast dla wyjątkowych „obrazów” – dębowych klepek oprawionych w sztukaterię.

Dekoracja miała także funkcję praktyczną: pokazywała piękno naturalnego drewna, dowodząc zarazem jak intrygująco wygląda łączenie klepek z heksagonalnymi płytkami.
Taki mariaż jest coraz bardziej popularny, stąd nie brakowało chętnych, którzy chcieli z bliska przyjrzeć się temu połączeniu, a następnie utrwalić je na zdjęciu.

 

 

 

Ekspozycja w barwach Melagu.pl. prezentowała produkty dostępne w tym bytomskim showroomie, m.in. sztukaterię oraz dębowe podłogi Chapel Parket. Nie zabrakło także propozycji dla osób poszukujących winylowych podłóg, mebli oraz designerskiego oświetlenia.
W salonie oferujemy szeroki wybór materiałów wykończeniowych, a podczas 4 Design Days zaprezentowaliśmy próbkę naszych możliwości. Cieszymy się, że ekspozycja wzbudziła tak duże zainteresowanie, zarówno architektów, jak i inwestorów indywidualnych. Nasi stali klienci oraz projektanci, z którymi już współpracujemy mogli porozmawiać z przedstawicielami konkretnych marek, co zawsze stanowi wartość dodaną. Dla osób, którzy jeszcze nie odwiedzili salonu, była to z kolei szansa, aby poznać bliżej naszą ofertę. Za nami dużo spotkań i rozmów, nie możemy się doczekać ich dalszego ciągu – mówi Łukasz Bujak, Kierownik Salonu Sprzedaży Melagu.pl.

W podobnym tonie wypowiada się Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket. – Wysoka frekwencja cieszy tym bardziej, gdy idzie w parze z jakością rozmów, tak właśnie było w Katowicach. Spotkania z profesjonalistami były rzeczowe i dotyczyły konkretnych aspektów związanych z naszymi produktami. Budująca jest także duża świadomość inwestorów, dotycząca nie tylko marki, ale i samych kwestii technicznych, jak choćby montażu drewna na ogrzewaniu podłogowym – podkreśla P. Bekas.
Nawet najlepsze zdjęcie nie odda faktury drewna i nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z podłogą. Cieszymy się, że we współpracy z Melagu.pl mogliśmy zaprezentować nasze produkty kolejnym grupom odbiorców – podsumowuje ekspert Chapel Parket.

 

4 Design Days 2019 odbywały się w dniach 24-27 stycznia, to była czwarta edycja w historii wydarzenia. Pierwsze dwa dni były dedykowane profesjonalistom, w sobotę i niedzielę targi były otwarte dla wszystkich chętnych. Przedstawiciele branży mogli uczestniczyć w 55 sesjach tematycznych poświęconych m.in. architekturze, nieruchomościom, trendom i najważniejszym zagadnieniom związanym z pracą designera. Program dni otwartych obfitował w warsztaty, wykłady i prezentacje.

Jak informują organizatorzy, w Katowicach zaprezentowało się 300 wystawców, a ekspozycje oglądało 25 tys. zwiedzających.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia! Fotografie są dostępne na Fanpage marki Chapel Parket.

Share.

About Author

Comments are closed.