[social] [social_icon link="https://twitter.com/BiznesMediaPR" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="https://plus.google.com/u/0/112258390240164553541/posts" title="google" type="google" /] [social_icon link="https://www.facebook.com/BiznesMediaPR" title="Facebook" type="facebook" /] [/social]

o nas

Biznesmediapr.pl to nowe narzędzie promocyjne przygotowane z myślą o klientach Adventure Media, agencji public relations. Jego celem jest ułatwienie komunikacji z partnerami biznesowymi oraz mediami.

DLA BIZNESU

Stanowi element relacji z mediami (media relations), które budują:

  • prestiż firmy/instytucji,
  • zaufanie do działań firmy/instytucji oraz jej przedstawicieli
  • promują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa lub instytucji

Budujemy relacje godne zaufania.  Zapraszamy do współpracy.

DLA MEDIÓW

Publikowane w nim teksty podzielone są na kategorie tematyczne i branże. Dzięki temu portal stanowi również funkcjonalne narzędzie dla mediów w pozyskiwania informacji na temat wybranych firm i instytucji.

Autorem wszystkich tekstów i zdjęć (chyba, że jest to zaznaczone) jest agencja Adventure Media. Korzystanie z materiałów dostępnych w portalu biznesmediapr.pl jest bezpłatne pod warunkiem podania informacji o źródle (biznesmediapr.pl, Adventure Media lub nazwy firmy/instytucji, której dotyczy tekst).

Zapraszamy korzystania z zasobów biznesmediapr.pl

KONTAKT:

Redakcja:

Zespół Adventure Media

Redaktor prowadzący:

Magdalena Matusik

e-mail: magdalena.matusik@adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

Adventure Media s.c.

ul. Stefana Batorego 7/2, III p.

47-400 Racibórz

tel. 32 724 28 84, tel./fax: 32 417 01 70

biuro@adventure.media.pl

www.adventure.media.pl

* ADVENTURE MEDIA to agencja public relations z długoletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług public relations.

Więcej na: www.adventure.media.pl.